O nás

Sme rodinnou firmou pôsobiacou na trhu už 21 rokov. V prvých rokoch existencie sme poskytovali služby prevažne stolárskeho charakteru a neskôr na základe dopytu zákazníkov a stavebného boomu sme postupne rozšírili portfólio našich služieb o menšie rekonštrukčné práce. V súčasnosti poskytujeme komplexné služby v oblasti rekonštrukcie bytov, stolárske a murárske práce. Svoje služby poskytujeme firemým zákazníkom v rôznych oblastiach (elektrotechnika, zdravotnícka technika, stavebné prvky pre čisté priestory ... ) a samozrejme aj súkromným zákazníkom.

 

Pri našej práci využívame služby zmluvných dodávateľov, v rámci ktorých získavame partnerské zľavy a tak vieme ponúknuť zákazníkom výhodné ceny:

pozemstav  aquacentrum  elos  duna  mlp  rosta hcdizajn stamix

 

byt, dom, garaz, murarske prace, byvanie, bytove jadro, rekonstrukcia bytu, podlaha, podlahy, prestavba, kupelne, kupelky, panelov, buranie, stolarstvo, stavebne, nabytkove, penazny prispevok, piestany, ZTP, bezbarierovy, postihnutie, rekonštrukcia, kúpelne, kúpelky, búranie, stolárstvo, stavebné, nábytkové, peňažný príspevok, piešťany, ZŤP, bezbariérový, murárske práce, malovanie, maľovanie, stierkovanie